JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Home > Před nákupem > Navíc > FordStore
Introducing the Ford Store

PŘEDSTAVUJEME FORDSTORE

EXKLUZIVNÍ PROSTŘEDÍ ZNAČKY FORD

PŘEDSTAVUJEME FORDSTORE 
EXKLUZIVNÍ PROSTŘEDÍ ZNAČKY FORD

FordStore vám zprostředkuje nový druh zážitku a bližší kontakt se značkou Ford.

Moderní prostředí, interaktivní technologie, příjemná atmosféra - ve FordStore se detailně seznámíte s každým modelem značky Ford. Najdete zde nabídku užitečných a na míru nastavených služeb, ze kterých si vyberete to, co je pro vás nejvýhodnější.


focus in ford store

Snadná orientace

Každý showroom FordStore vám dopřeje zážitek z příjemného prostředí, které je ideálním místem pro klidné rozhodování o koupi vhodného modelu. Ty jsou rozděleny podle modelových „rodin“ tak, abyste si je mohli snadno a rychle porovnat. V dalších zónách jsou pak vystaveny nejnovější a nejpopulárnější verze vozů, včetně sportovních modelů. V zóně “Objevte“ můžete doplnit své informace o poskytovaných službách i o každém modelu. A pokud si chcete trochu odpočinout, čeká na vás zóna “Relaxujte“, kde vám nabídneme aktuální tisk, TV zpravodajství, šálek teplého nápoje nebo jiné občerstvení.

Interaktivní prezentace

Digitální technologie ve FordStore vám zprostředkují informace o našich produktech i službách zábavnou a interaktivní formou. Díky specializovaným aplikacím se můžete na tabletu seznámit s modelovou řadou Ford a s širokým výčtem technologií, kterými jsou naše vozy vybaveny. V každé provozovně si můžete připravit konfiguraci vašeho vozidla s možností jejího promítnutí na tzv. Power Wall, která je tvořena devíti obrazovkami a díky které bude zobrazení vybraného modelu bude velmi přesvědčivé. Ujistíte se tak, že zvolená barva a prvky opravdu odpovídají vašim představám.

Interactive table
Interactive table

Koutek Vignale

Pohodlně se usaďte do koutku Vignale a dotkněte se luxusu v podání nové značky Ford! Těšit se můžete na péči osobního manažera Vignale a v případě koupě vozu z této série pak i na další exkluzivní služby. Čas strávený v koutku Vignale a u partnera FordStore pro vás bude nezapomenutelným zážitkem. Zákaznickou zkušenost a celou tuto modelovou řadu vám přiblíží náš unikátní interaktivní dotykový stolek Vignale.

black mustang in ford store

Kde najdete FordStore

První showroomy FordStore zaznamenaly u zákazníků značný úspěch. Aktuálně jich máme otevřeno přibližně 400 a to celkem ve 20 evropských zemích. V České republice nyní najdete FordStore na třech místech - auto MOTOL BENI Ořech (Praha – západ), AUTO IN Pardubice a AUTO IN Ústí nad Labem.

ford store

Široká nabídka modelů a služeb

Prodejny FordStore mají výhradní exkluzivitu pro prodej modelů Mustang. Disponují nejširší řadou předváděcích a náhradních vozidel, stejně tak jako specializovanou nabídkou užitkových modelů a služeb Transit Centrum. Pro firemní klientelu jsou připraveni naši fleet specialisté. V případě, že hledáte finančně méně náročný model, máme pro vás nabídku ojetých vozidel. Vyškolený personál vám nabídne vše od zkušební jízdy až po zajištění financování vašeho vozu prostřednictvím služby FordCredit.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Dnes otevřeno do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  Trasa

  Nabízené služby

Top